Vítací dopis pro 8.A

Publikoval Petra Horáková
Datum 2.9.2024

Milí žáci,

vítáme vás v novém školním roce, který si pro vás připravil několik změn.

Jak již většina z vás ví, odešel pan učitel Zvěřina a na jeho místo nastoupil pan učitel Havlíček, se kterým jste se již vídali minulý rok. Jako zastupující třídní učitelka bude ve vaší třídě paní učitelka Petra Horáková a pozici asistentky bude i nadále zastávat Julia. V tomto složení jsme spolu prožili pár vcelku pohodových dní na konci školního roku, takže doufáme, že v tomto duchu budeme pokračovat i nadále.

8. ročník vám ovšem přinese i další změny a výzvy. Budete si pomalu vybírat střední školu
a připravovat se přijímací zkoušky. Do tohoto procesu se započítávají již známky z prvního pololetí
8. třídy, a proto je dobré věnovat se výuce intenzivněji a nic nepodcenit. V tomto vám budeme nápomocni jak my, tak i ostatní učitelé na škole.

Přejeme vám úspěšný a pohodový školní rok