Školní klub

Publikoval Vít Beran, Věra Provazníková
Datum 6.6.2024

Přijď se podívat do školního klubu!!!

Během září je klub otevřen pro všechny i bez přihlášky.

Školní klub nabízí příležitost strávit čas se svými spolužáky a kamarády a odpočinout si před odpoledním vyučováním či kroužkem. Čeká tě množství her a dalších aktivit.

V klubu si každý vybírá činnost podle svého vlastního zájmu. Mezi již tradiční patří turnaje v kulečníku, šipkách, ping-pongu atd. Zároveň se můžeš těšit na řadu společných akcí (tvořivé dílny, besedy, promítání atd.).

Je zde široká nabídka deskových her, k dispozici je výtvarný materiál na individuální i společné tvoření, je možné použít školní počítač v době k tomu určené. Pokud budeš chtít, můžeš si vypracovat domácí úkoly nebo jen tak lenošit při poslechu hudby nebo si povídat u čaje.

Těšíme se na tebe!!!

Školní klub je otevřen pro všechny žáky 5. až 9. třídy od pondělí do čtvrtka 12:00 až 18:00 a v pátek od 12:00 - 16:30.

Co je potřeba udělat, abych mohl chodit do školního klubu?

Je třeba vyplnit přihlášku (k dostání v klubu nebo v příloze) a zaplatit roční registrační poplatek 500,- Kč

KONTAKT

Vedoucí školního klubu Věra Provazníková vera.provaznikova@zskunratice.cz +420_261097262

ODKAZY