ŠVP - RS Babočka

Publikoval Michal Zeidler
Datum 18.5.2024

Odjezd: pondělí 17. 6. 8:00 (sraz u školy v 7:30)

Příjezd: pátek 21. 6. kolem poledne (odjezd z ubytování v 10:00)

Adresa pro posílání dopisů:

RS Babočka

Krásné Pole 29

407 44 Chřibská

S sebou:

Všechny běžné věci, viz příloha. Vypůjčili jsme si seznam, který se nám nejvíce líbil, aby se vám lépe balilo.

Navíc prosím čelovku, deskovku, batůžek na výlet, lahev na pitípřezuvkypokrývku hlavy, knihu, penál a psací potřeby + pastelky, repelent, opalovací krém.

Určitě s sebou dítěti nedávejte žádnou elektroniku. To platí i pro chytré hodinky, rádia, mp3 přehrávače, ... Pokud má Vaše dítě sportovní náramek, může si ho s sebou vzít.

Nebalte prosím dětem žádné nápoje obsahující kofein, nealkoholická piva, ... Sladkosti pouze střídmě (max. 2 balíčky bonbonů, chipsů nebo pár sušenek), jídlo i pití bude zajištěno.

Odevzdat u autobusu:

• prohlášení zákonných zástupců (děti dostanou ve škole oboustranný papír) - vyplnit a nalepit kartičku zdravotní pojišťovny
  • léky - pokud vaše dítě bere léky, předejte je u autobusu v sáčku/krabičce s důležitými informacemi (jméno, dávkování, další info, ...)
    • léky smí zdravotník podávat pouze s potvrzením lékaře

Děti, které se nezúčastní, budou mít náhradní program ve škole:

• sraz je každý den v 8:30 na recepci školy, končíme ve 12:30
  •
    V pondělí strávíme den v areálu školy, popřípadě v Kunratickém lese. Vhodné oblečení a svačina s sebou.
  • Program dalších dnů bude upřesněn dětem v pondělí.