Čtvrťáci, vítejte!

Publikoval Jakub Svatoš
Datum 30.8.2024
Čtvrťáci, vítejte!

Milá čtvrťačko, milý čtvrťáku.

Zdravíme Tě v novém školn_m roce a doufáme, že prázdn_n_ neb_ly nuda, že jsi potkal príma kámoše a že s napětím očekáváš nové v_zvy tohoto roku.

Určitě máš plnou hlavu otázek: Kde asi máme tř_du? Č_m se budeme po celý rok zab_vat? O čem bychom se toho chtěli nejv_c dozvědět? S jakými dospělák_ se budeš potkávat? Jaká překvapení tě tento rok čekají?

Na všechny otázk_ si postupně společně odpov_me, ale už teď můžeme prozrad_t, že naš_ tř_du najdeš v historické budově v 1. patře. Ve 4. třídě se budeme učit dějiny naší vlasti – třeba jestli české země měly moře, nebo ne. Budeme více poznávat naši zem - už umíš pracovat s mapou? Prohloubíme si znalosti z českého jaz_ka i matemat_ky – znáš m_mozemšťan_ z Bilandu? Budeme číst a také psát příběh_. Už jsi četl/a detektivku? Na konc_ roku strávíme trad_čně t_den v př_rodě.

První dva dny ve škole se budeme společně seznamovat a prozkoumávat změny, které nás čekají. Všechny dny bude fungovat Klubík i jídelna. Požádej rodiče, aby na lístek napsali informaci o tom, kdy budeš odcházet z Klubíku domů.

Věříme, že společně vyřešíme co nejvíce zapeklitých případů.
Jakub Svatoš

Rozvrh prvního týdne školy:
Pondělí: 8:00 – 8:45. Poté Klubík pro zájemce a od 10:00 oběd.
Úterý: 8:00 – 11:40. Poté oběd a Klubík do 17:00 pro zájemce.
Středa: 8:00 – 11:40 Poté oběd a Klubík do 17:00 pro zájemce.
Čtvrtek: nejspíše podle rozvrhu ve školeonline
Pátek: nejspíše podle rozvrhu ve školeonline

Vážení rodiče,
srdečně Vás zvu na první třídní schůzku, která se uskuteční v naší třídě ve čtvrtek 5.9. od 17:30 hod.
Těším se na viděnou.

Paní vychovatelka z Klubíku žádá, aby hned první den v pondělí měli žáci s sebou lístek se jménem a časem odchodu domů. Pokud jste se nepřihlásili do Klubíku na konci minulého roku a máte zájem, přihlášku najdete v přiloženém souboru. Z počátku roku se Klubík postará i o nepřihlášené žáky.

Další informace si přečteme v pondělí ve VÍTACÍM DOPISE ve škole.

Těším se spolupráci v novém školním roce.
Jakub Svatoš