Přijímáme šest žáků do šestky

Datum 19.7.2024
Přijímáme šest žáků do šestky

Milí budoucí šesťáci můžeme od 1.9.2024 přijmout do našich tří šestých tříd ještě šest šesťáků, šest správných děvčat a kluků tak, aby v každé třídě bylo po 27 žácích. Přijďte mezi nás.

Vize školy

Snažíme se naplňovat vizi školy: „Žáci a žákyně se učí naplno a s radostí, své učení řídí a respektují sebe a druhé. “

Informace získáte u vedení školy, ředitele Mgr. Ing. Víta Berana (mobil: 724 370 813; e-mail: vit.beran@zskunratice.cz  nebo u paní zástupkyně Mgr. Bc. Jitky Kopáčové (mobil: 607 589 060; e-mail: jitka.kopacova@zskunratice.cz).
Jsme součástí projektu Pomáháme školám k úspěchu a sdílíme projektovou vizi zaměřenou na rozvoj čtenářské gramotnosti: “Žáci se stávají zaujatými, přemýšlivými a nezávislými uživateli textů všeho druhu.”

Vyplněnou Žádost o přijetí a Osobní list žáka zašlete e-mailem, datovou schránkou nebo přineste do kanceláře školy i o prázdninách denně mezi 9:00 a 14:00 hodinou.

Žádost o přijetí dítěte k základnímu vzdělání pro školní rok 2024/2025 ve formátu /.pdf/ a ve formátu /.docx/

Osobní list žáka – formulář ve formátu /.pdf/ a formulář ve formátu /.docx/